Suknie ślubne White Lovers Gdynia x Nina Skwira Lookbook 2021

Suknie ślubne White Lovers Gdynia

Z Olą poznałam się już kilka lat temu podczas innego projektu ślubnego i tak nasze drogi połączyły się. W 2019r stworzyłam pierwszą sesję dla kolekcji White Lovers. Odkąd pamiętam suknie ślubne White Lovers zawsze zachwycają.

W roku 2020 sfotografowałyśmy kolejny lookbook. W naszym wspólnym projekcie połączyłyśmy klimat boho z klasyczną elegancją. Nie zabrakło rustykalnej aranżacji stworzonej przez Jolę z Easyevent. Współprace z Olą są dla mnie niezwykłe. Swoboda jaką daje mi Ola i zaufanie jakim mnie darzy sprawiają, że zawsze nie mogę doczekać się naszych współprac.

Cały czas widzę, jak White Lovers rozwija się, dokładnie tak jak Nina Skwira Fotografia! Widzę, jak nasze marki z roku na rok stają się coraz lepsze, a kolekcje i sesje coraz piękniejsze! Widzę ile serca wkłada Ola w swoje autorskie suknie ślubne White Lovers, dlatego niesamowicie cieszę się widząc z roku na rok coraz to piękniejsze projekty. Dziękuję Olu za zaufanie! To niesamowite doświadczenie pracować z tak ciepłymi i otwartymi osobami!


WHITE LOVERS x NINA SKWIRA FOTOGRAFIA


Udział w projekcie wzięli:

Jola z Easyevent

Modelka: Wiktoria Gorczyca @justsomepolishgirl

Modelka2: Paulina Wijata @paulinawijata

Makijaż: @dreambeautymakeuphair

Studio: Studio September


Masz może pytania w sprawie swojego projektu?

Jeśli myślisz o stworzeniu lookbooka dla swojej marki nie zwlekaj i napisz do mnie!

NAPISZ DO MNIE


Suknie ślubne White Lovers Gdynia x Nina Skwira Lookbook 2021