01. HISTORIA

Śluby – Fotografia ślubna nie pojawiła się od razu. Początkowo zajmowałam się fotografią krajobrazową i portretową, która nauczyła mnie obserwacji ludzi i umiejętności przedstawiania ich w najkorzystniejszy sposób. Samodzielne zlecenia ślubne przyszły dużo później. Początkowo pracowałam jako drugi fotograf, cierpliwie i bacznie obserwując przebieg wydarzeń podczas reportażu ślubnego. Pozwoliło mi to ukształtować swój warsztat i umożliwiło ułożenie w głowie planu przebiegu mojej pracy tak, aby być stworzyć swój własny styl fotografii i być przygotowanym na najbardziej nieprzewidywalne sytuacje.

Pierwsze reportaże wykonałam siedem lat temu, co w moim nie tak długim jeszcze życiu jest całkiem niezłym wynikiem. Ciężko zaprzeczyć, że doświadczenie w ślubnej dziedzinie fotografii jest bardzo ważne. Drugim ważnym elementem jest cierpliwość oraz wykreowanie własnego stylu, a potem już tylko trzeba dążyć do perfekcji i taki jest mój cel, aby odczuć pełną satysfakcję klienta. Jako fotografowie zapisujemy na fotografiach jeden z Waszych najważniejszych dni w życiu i nie ma tutaj miejsca na pomyłki. Śluby, które wspólnie tworzymy to wyjątkowa pamiątka na całe Wasze wspólne życie.

02. O STYLU

W fotografii długo szukałam swojego stylu. Znajdziecie tutaj ujęcia najbliższe mojemu sercu. Wierzę, że jako fotograf jestem w stanie stworzyć dla Was ponadczasowe zdjęcia, które będą aktualne nawet za kilkanaście lat. Swój styl określam jako romantyczny i elegancki. Lubię czyste kadry ukazujące w możliwie naturalny sposób Was i Waszą miłość oraz emocje towarzyszące Waszym bliskim. W reportażu nie może zabraknąć również ponadczasowej czerni i bieli.

Zdjęcia czarnobiałe przekazuję również w wersji kolorowej, więc to Wy decydujecie, która kolorystyka jest Wam bliższa. W dniu uroczystości staram się działać bez ingerencji w przebieg zdarzeń i być niezauważalna, a jednocześnie dzięki bacznej obserwacji uwiecznić wszystkie wyjątkowe i najpiękniejsze chwile tego dnia. Podpowiadam Wam co zrobić, by zdjęcia wyglądały najpiękniej, jednak najlepsze momenty dzieją się spontanicznie i niepostrzeżenie dzięki pełnej miłości magii tego dnia.

PROWEDAWARD-nina-skwira
wyroznione-niezle-aparaty-nina-skwira

03. ŚLUBY

„Do każdego reportażu ślubnego podchodzę bardzo indywidualnie i przeżywam z Wami ten dzień często ze wzruszeniem. Ja też się czasem mam łezkę w oku. Bardzo dbam o dobry kontakt z moimi Pannami Młodymi, dlatego pozostaję w nimi w stałym kontakcie przed ślubem. Z mojej strony zawsze możecie liczyć na profesjonalizm i pomoc.”

SESJA Narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to przedślubna historia miłosna, która daje nam możliwość poznać się oraz sprawić abyście czuli się swobodnie przed obiektywem. Wybierzmy się w Wasze ulubione miejsca i spędźmy wspólnie miłe popołudnie. Możecie być w 100% pewni, że inwestycja ta sprawi, że Wasze zdjęcia ślubne pełne będą jeszcze piękniejszych i szczerych emocji!

NAPISZ DO MNIE

„Sesja narzeczeńska to jeden z moich ulubionych sposobów na poznanie się. Nasze możliwości są nieskończone, a ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia.”

rePORTAŻ ŚLUBNY

W tworzonych przeze mnie historiach miłosnych spodziewać możecie się balansu między fotoreportażem oraz edytorialem. Możecie być pewni, że dzień Waszego ślubu uchwycę w autentyczny, piękny i naturalny sposób, dając Wam możliwość cieszenia się każdą chwilą w dniu ślubu i możliwość otrzymania zdjęć, które będą inspirować przez wiele lat.

NAPISZ DO MNIE

Ceny reportażu ślubnego zaczynają się od 6000 zł.

SESJA ŚLUBNA

Sesja ślubna to zwieńczenie i uzupełnienie reportażu ślubnego, a także spełnienie Waszego marzenia o sesji w wyjątkowym dla Was miejscu w Polsce lub za granicą. Będą to Wasze miłosne chwile bez stresu i bez pośpiechu, w pięknych okolicznościach przyrody lub architektury w tych bliskich, ale i dalekich miejscach.

NAPISZ DO MNIE


O MNIE


PREMIUM

Dbałość o detale. Zero kompromisów jeśli chodzi o jakość.

_____

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

___________________________________

W wielu poradnikach dla Par Młodych znajdziecie pytania do fotografa, które należy zadać podczas spotkania. Postanowiłam wyjść Wam na przeciw i odpowiedzieć na 9 najczęściej powtarzających się pytań! Oczywiste jest, że chcecie wiedzieć jak najwiecej o fotografie, z którym chcielibyście podjąć współpracę, dlatego ten wpis jest specjalnie dla Was! : )