PATRYCJA & KRZYSZTOF

SESJA ŚLUBNA SANTORINI GRECJA

Bardzo długo nie mogłam zebrać się do opublikowania treści z sesji na Santorini, mimo, że było to moje ulubione wydarzenie fotograficzne minionego roku. Po kilku niepowodzeniach w organizowaniu sesji poślubnych za granicą nie sądziłam, że spełni się moje fotograficzne marzenie, bo zawsze zdarzały się czynniki, które uniemożliwiały nam zrealizowanie zagranicznego projektu.

Połączenie podróży z pracą to niesamowite doświadczenie. Wcześniejsze wyszukiwanie lokalizacji na zdjęcia, sprawdzanie najmniejszych zakamarków uliczek, pobudki razem ze wschodem słońca, żeby sprawdzić światło. Nawet pisanie na ten temat nadal wywołuje u mnie mnóstwo ekscytacji i pozytywnych emocji.

Niesamowicie się cieszę, że moje drogi przecięły się z Patrycją i Krzysiem i życzę sobie więcej takich ciepłych i cudownych ludzi na swojej drodze.

SESJA ŚLUBNA SANTORINI GRECJA- LOCATION SCOUTING

Przed dniem sesji dokładnie sprawdziłam miejscówki, w których zrealizować mieliśmy sesję. Światło w Grecji jest zdecydowanie inne niż w Polsce, dodatkowo w zależności od położenia na wyspie niektóre miejsca są dłużej zacienione o świcie.

Z uwagi na wysokie temperatury w lipcu za dnia postawiliśmy na sesję o wschodzie słońca. Jak się pewnie domyślacie większość charakterystycznych miejsc na Santorini jest dosyć mocno oblegana, a w niektórych musieliśmy na chwilę zaczekać nawet na swoją kolej na zrobienie zdjęcia. Mimo to udało nam się zrobić ujęcia bez tłumu turystów i z możliwie pięknym widokiem na kalderę Santorini. Sesję rozpoczęliśmy o wschodzie słońca w przeuroczym miasteczku Imerovigli, a zakończyliśmy w najsłynniejszym z pocztówek Oia. Patrycja i Krzysiu wyglądali niesamowicie, a uśmiechy przez całą sesję nie schodziły nam z twarzy.

Ciągle mam nadzieję, że to dopiero początek moich zagranicznych sesji i zachęcę Was tym postem do zagranicznych plenerów. Część z Was swoją podróż poślubną spędzi w jakimś pięknym kraju, dlatego możemy sprawnie połączyć te dwie rzeczy. Doskonale wiem, że jak bardzo moi klienci kochają podróże, a więc trafiliście doskonale. 

Zapraszam Was do obejrzenia tej wyjątkowej sesji!

N.

SESJA ŚLUBNA SANTORINI GRECJA

SESJA ŚLUBNA SANTORINI GRECJA
INSTAGRAM
Obejrzyj więcej!