MODERN LIFESTYLE PHOTOGRAPHY FOR MODERN FAMILIES

Sesja rodzinna Nina Skwira zdjęcia lifestyle Trójmiasto

01. LIFESTYLE

SESJA RODZINNA NAD MORZEM

Sesja rodzinna to fotografia lifestyle inaczej mówiąc naturalna fotografia rodzinna. Pod pojęciem sesji lifestyle, kryją się sesje noworodkowe, niemowlęce, ciążowe czy dziecięce.

Moim głównym celem jest ukazanie Waszych rodzin w najpiękniejszy sposób. Spontaniczne uśmiechy Waszych maluchów i szczęście ich rodziców są czymś co staram się uchwycić w swoich fotografiach! Będzie tutaj dużo przytulasów, czułości i dużo miłości!

Pamiętajcie, że każdy moment i każdy dzień jest dobry, by stworzyć pamiątkę, która wypełni Wasze rodzinne albumy i udekoruje wnętrze. Wzruszające jest dla mnie, gdy widzę zdjęcia swojego autorstwa na Waszych ścianach. 

02. GDZIE?

WSZĘDZIE! Sesję rodzinną wykonać możemy w plenerze, ale również w Waszym domu, czy moim studio. Jeśli myślicie o naturalnych zdjęciach i pięknych momentach, postawcie na sielską sesję na polanie, czy w kwitnących, wiosennych kwiatach. Nie zapominajmy też o naszym pięknym Bałtyku. Możecie być pewni, że zabiorę Was na plaże z najpiękniejszymi zachodami słońca.

03. PRZYGOTOWANIE DO SESJI

W momencie, gdy zdecydujecie się na sesje możecie liczyć na podpowiedzi z mojej strony odnośnie ubioru. Przygotowałam dla Was specjalne moodboardy z przykładowymi stylizacjami na każdą okazję. Pamiętajcie jednak, że ponadczasowa biała koszula pasuje zawsze i wszędzie, a słomkowy kapelusz tylko doda całości sielskiego klimatu!

OFERTA

STUDIO

600

● Galeria zdjęć do wyboru
● 5 zdjęć cyfrowych poddanych dokładnemu retuszowi i edycji kolorystycznej
● Doradztwo w kwestii stylistyki i ubioru
● Dodatkowe zdjęcie: 50 zł/sztCzas trwania sesji 40-60 min
Czas edycji do 14 dni roboczych

PLENER

900

● Galeria zdjęć do wyboru
● 20 zdjęć cyfrowych poddanych dokładnemu retuszowi i edycji kolorystycznej
● Doradztwo w kwestii stylistyki i ubioru
● Dodatkowe zdjęcie: 50 zł/szt
Czas trwania sesji 1-2 godz
Czas edycji do 14 dni roboczych

PLENER + ALBUM

1400

● Galeria zdjęć do wyboru
● 35 zdjęć cyfrowych poddanych dokładnemu retuszowi i edycji kolorystycznej
● Doradztwo w kwestii stylistyki i ubioru
● album 15x15cm
10 rozkładówek


Czas trwania sesji 1-2 godz
Czas edycji do 14 dni roboczych

04. SPRAW PREZENT BLISKIEJ OSOBIE!

Zadbajcie o swoich najbliższych i sprawcie im piękny prezent, jakim jest sesja rodzinna! Często sami nie możemy zdecydować się na sesję i niezbędny jest impuls. W mojej ofercie znajdziecie vouchery o równowartości wybranego pakietu. No i nie oszukujmy się- każdy z nas lubi dostawać prezenty. 


Skontaktuj się ze mną przez poniższą zakładkę i omówmy zamysł sesji.