Poradnik: Sesja ciążowa

Poradnik: Sesja ciążowa Słupsk

Ciąża to czas ogromnych zmian w życiu każdej kobiety. Ten niepowtarzalny moment w życiu warto uwiecznić. Fotografia ma tę niesamowitą moc zatrzymania chwil i przywracania wspomnień. Okres ciąży to także czas przygotowań oraz chwila na zwolnienie i skupienie się na sobie przed wielkim wywróceniem codzienności do góry nogami.

Moja oferta skierowana jest dla osób, którym zależy na ponadczasowych i NOWOCZESNYCH fotografiach, które będą aktualne zawsze. Większość sesji wykonuję w warunkach studyjnych. Sesję wykonać możemy w moim prywatnym studio lub w plenerze- nad brzegiem morza. Zależy mi na przedstawieniu zdjęć ciążowych w nowoczesny sposób, z nutą edytorialowego stylu, tak byście czuły się piękne i wyjątkowe.


PODSTAWOWE INFORMACJE


KIEDY

najlepiej wykonać sesję ciążową?

Najlepszy czas na sesję zdjęciową to taki kiedy dobrze czujecie się ze sobą, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sesję wykonać w momencie, kiedy brzuszek ciążowy jest malutki. Za optymalny czas sesji zdjęciowej ciążowej uznaje się 28-33 tc. Pamiętajmy, że Wasze samopoczucie jest kluczowe i nie warto zwlekać z sesją na ostatnią chwilę.

GDZIE

najlepiej wykonać sesję ciążową?

Do dyspozycji podczas sesji zdjęciowej mamy przestrzeń kreatywną, która znajduje się w Słupsku. Kwestię lokacji sesji ciążowej w plenerze ustalamy indywidualnie.

STYLIZACJA

Co poszukać w szafie przed sesją?

Podczas sesji ciążowej świetnie sprawdzi się oversizowa marynarka, koronkowa bielizna, body, dopasowane sweterkowe sukienki, prześwitujące narzutki, szale czy nawet prześcieradło. W przypadku braku pomysłu na stylizację do sesji zapytaj mnie podeślę mnóstwo inspiracji i pomysłów, które wyglądają pięknie na zdjęciach : )

PRZYGOTOWANIE

Makijaż

Sesja ciążowa jest pamiątką na całe życie, dlatego w kwestii makijażu postaw na profesjonalistkę. Nie każdy makijaż wygląda dobrze w świetle studyjnym, dlatego w zapytaj mnie w wiadomości, a chętnie podpowiem jakie wizażystki nigdy mnie nie zawiodły : )


FAQ
Sesja ciążowa Słupsk – Najczęstsze pytania

Istnieje możliwość realizacji części sesji wraz z partnerem. Na początku sesję wykonujemy indywidualnie w celu zwiększenia komfortu i zmniejszenia stresu związanego z sesją. Po zrealizowaniu indywidualnej części sesji wykonujemy wspólne zdjęcia.

_____

Stylizacje i makijaż do ciążowej sesji fotograficznej pozostają po stronie klienta.

_____

Sesje ciążowe wykonuje w studio w Słupsku. Niebawem również w Ustce.

_____

Sesje odbywają się w godzinach popołudniowych w tygodniu oraz w wybrane terminy weekendowe.

_____

Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o kolejne zdjęcia po obejrzeniu galerii ze zdjęciami do wyboru.

OFERTA

Oferta sesji ciążowych kształtuje się tak samo jak w przypadku innych sesji kobiecych. Szczegóły znajdziesz tutaj. Więcej moich prac zobaczyć można na instagramie nina.portraits.


Pytania i omówienie szczegółów sesji:

nina@ninaskwira.com

Sesja ciążowa Słupsk