O MNIE

Cześć, mam na imię Nina! Prywatnie jestem inżynierem, miłośniczką podróży oraz mody i sztuki. Mam łaciatego kotka o imieniu Tajga, który dzielnie towarzyszy mi podczas edycyjnych wieczorów. Mieszkam nad morzem, które z całego serca uwielbiam.

instagram.com/ninaskwira.fotografia


Fotografia jest moją pasją od najmłodszych lat i przez większą część mojego życia pełniła w nim ważną rolę.

Zdjęciami opowiedziałam już nie jedną, magiczną historię, pełną pięknych chwil i wzruszeń. Dzięki swojej pasji mogłam poznać wielu interesujących ludzi, jak i odkryć wiele niesamowitych miejsc. O niektórych miejscach w Polsce naprawdę nie miałam pojęcia, dlatego uwielbiam fotografować poza rodzinnym Słupskiem! Bardzo lubię dawną architekturę i klimaty starych wnętrz! Stare meble i porcelanowe filiżanki zawsze kojarzyć będą się z moim ukochanym domem rodzinnym, a dawne folwarki, czy dworki na pewno nie umkną mojej uwadze.

ROMANTIC ELEGANT TIMELESS

W swoim dorobku posiadam liczne sesje portretowe, którymi zajmowałam się na początku swojej przygody z fotografią. W tym roku mija 7 lat odkąd sfotografowałam swój pierwszy reportaż ślubny. Niezmiennie czuję się zaszczycona tym, że dwójka zakochanych w sobie ludzi wybiera mnie, abym towarzyszyła im w tym jakże ważnym dniu na drodze ich wspólnego życia. Staram się śledzić wszystkie trendy w modzie i fotografii ślubnej, aby móc spełnić oczekiwania swoich klientów, a przede wszystkim dokładam wszelkich starań, żeby mogli czuć się przy mnie komfortowo. 

W swoich fotografiach staram się przemycić nieco inspiracji modowych, a w moim portfolio oprócz romantycznych, eleganckich ujęć znajdziecie mnóstwo czarno-białych, ponadczasowych kadrów.

Pracuję głównie na terenie północnej Polski, ale jeśli podoba Wam się mój styl nie widzę przeszkód, aby dojechać w każde miejsce w kraju lub na świecie! 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Uwielbiam jasne tony. Nie edytuję wszystkich fotografii w ten sam sposób. Mimo to każdy reportaż zostaje kolorystycznie spójny! Działam głównie na terenie północnej Polski. Mówię po: polsku i angielsku – uwielbiam międzynarodowe wesela! I speak English fluently.

Będzie mi bardzo miło

jeśli będę mogła uwiecznić Wasze wspomnienia. Możecie skontaktować się ze mną przez maila nina@ninaskwira.com lub zakładkę kontakt.
Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania oraz dopasuję się do zamysłu sesji, tak aby efekt końcowy był zadawalający dla obu stron.


MÓWIĄ O MNIE: