Minimalistyczne sesje świąteczne

Minimalistyczne sesje świąteczne- Słupsk

Grudzień…

… to ostatni miesiąc w roku , kiedy mamy okazję stworzyć wyjątkową pamiątkę rodzinną w najpiękniejszym, świątecznym czasie.

Spotkamy się w przestrzeni wypełnionej światłem w moim klimatycznym, studiu. Jak w roku ubiegłym stawiamy na minimalizm oraz skupiamy się na Was i autentycznych emocjach. Minimalistyczne sesje świąteczne to oferta skierowana nie tylko dla rodzin, ale również świetny moment na sesje portretowe w sweterkowym klimacie. Jeśli chcielibyście zabrać na sesję swojego czworonoga powiedzcie mi o tym wcześniej 🙂

________

30 minut

naturalnej i swobodnej sesji,

________

5 zdjęć

wybranych przez Ciebie z galerii internetowej

________

400

________

ostatnie wolne pojedyncze godziny sesji w dniach 10, 11, 18 grudnia!

Po sesji…

… otrzymasz ode mnie galerię online ze znakiem wodnym, z której wybierzesz 5 ulubionych zdjęć. Pakiet rozszerzyć można o dodatkowe fotografie w cenie 50zł/zdjęcie.

REGULAMIN SESJI

  1. Powyższa oferta limitowanych sesji świątecznych jest ofertą okazyjną, która nie znajduje się w stałej ofercie.
  2. Pełną rezerwację terminu odnotowuję dopiero w momencie wpłaty zadatku (100zł) na podany przeze mnie nr. konta bankowego. W przypadku braku wpłaty w ciągu 48h od zgłoszenia Twoja rezerwacja przepada.
  3. Limitowane sesje zdjęciowe odbywają się w określonej kolejności. Spóźnienie się na sesję oznacza krótszy czas fotografowania. W razie niestawienia się na sesję zadatek przepada.
  4. Sesja fotograficzna nie obejmuje takich usług jak makijaż, czy stylizacja. (w tym temacie mogę polecić jednak sprawdzone osoby).
  5. Wszystkie zdjęcia poddane zostaną autorskiej obróbce oraz delikatnemu retuszowi. Zapisując się na sesję akceptujesz mój autorski sposób edycji zdjęć.
  6. Najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od daty sesji otrzymasz ode mnie galerię online w celu wybrania ulubionych 5-ciu kadrów.
  7. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kadrów w cenie 50zł/zdjęcie.
  8. Czas postprodukcji od momentu wybrania zdjęć wynosi 5 dni roboczych.
  9. Efektem finalnym sesji będzie 5 fotografii wybranych przez Ciebie z puli kilkunastu/kilkudziesięciu zdjęć.  Wybrane przez siebie zdjęcia otrzymasz w formie cyfrowej do pobrania.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

Podczas wspólnej sesji byłoby super gdybyście zachowali element wspólny w ubiorze np. tonację i styl. Jeśli nie macie pomysłu – postawcie na neutralne, jasne tony. Zrezygnujcie na pewno z mocno widocznych logotypów i krzykliwych wzorów na swoich ubraniach. Takie elementy odwracają uwagę od Was, a to przecież Wy jesteście najważniejsi podczas sesji. Przykładowe inspiracje znajdziecie tutaj: INSPIRACJE

(kliknięcie w link przekieruje Cię do zakładki kontaktowej)

Do zobaczenia w grudniu…

Nina.

Brakuje Tobie pomysłów na świąteczny prezent? Zadbaj o swoich najbliższych i spraw im wyjątkową niespodziankę, jaką jest sesja zdjęciowa. W mojej ofercie znajdziecie vouchery na sesje portretowe, rodzinne, czy ślubne.

follow on instagram @ninaskwira . fotografia

nina skwira fotograf nad morzem logo