01. DLA BIZNESU

Fotografie są wizytówką Twojej firmy. Jeśli marzysz o wyróżnieniu się wśród konkurencji zacznij od pokazania siebie i tego co robisz. Stwórzmy zdjęcia w spójnej dla Twojego biznesu kolorystyce. Naturalne fotografie wizerunkowe, produktowe, czy lifestyle będą prezentowały Ciebie i Twoją firmę w najlepszy sposób.

Masz pomysł?
Opowiedz mi o nim i stwórzmy coś razem!

02. LOOKBOOK

Mając za sobą wiele lat fotografowania artystycznych portretów oraz po pięciu latach fotografowania ślubów rozwinęłam umiejętność równoważenia sztuki i prawdziwego życia.

Uwielbiam wracać do moich początków. Co więcej moja pasja pomaga wyjątkowym firmom w opowiadaniu ich historii w sposób, który prowadzi do ich rozwoju i sukcesu, co dla biznesu jest szczególnie ważne. Starannie przygotowane zdjęcia z odpowiednim pomysłem i strategią pozwolą zaprezentować Twoją kolekcję i wyróżnić Ciebie spośród konkurencji.

03. FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

Jeśli posiadasz swoją markę oraz działasz w mediach społecznościowych, czy po prostu w internecie warto pomyśleć nad sesją wizerunkową. Pokazanie siebie wpływa na wzmocnienie wiarygodności tego co robisz. Gotowe, profesjonalne zdjęcia możesz wykorzystać w dowolnych postach na Facebooku, czy Instagramie, ale także w postach promocyjnych, czy w swojej ofercie. Sympatyczne zdjęcia zawsze pozytywnie wpłyną na postrzeganie Twojej marki osobistej. Oprócz ujęć typowo portretowych warto przedstawić Ciebie podczas pracy lub we własnej pracowni, czy gabinecie. Takie ujęcia pozwalają zbudować spójny wizerunek Twojej marki, przedstawić ją bardziej profesjonalnie, a tym sam wyróżnić się wśród konkurencji.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Przedstaw. Jeśli myślisz o sprzedaży w internecie zadbaj o pokazanie swoich produktów w estetyczny sposób. Umożliwi Ci to sprzedaż oraz ułatwi znalezienie potencjalnego klienta.