Cegielnia Rzucewo – ślub i wesele Sandra&Bartosz

Cegielnia Rzucewo – sala weselna z widokiem na morze

Cegielnia Rzucewo Zatoka Pucka to wyjątkowe miejsce z widokiem nad Zatoką Pucką. Jestem pewna, że miejsce to przyciąga wyjątkowych ludzi. Każdego sezonu ślubnego cieszę się, gdy mam możliwość sfotografować ślub właśnie tam. Panuje tam wyjątkowa aura, a dekoracje Aveart za każdym razem zachwycają swoją oryginalnością i kreatywnością. Prawda jest taka, że nic nie sprawia większej radości niż praca z najlepszymi podwykonawcami branży ślubnej, a jak już wspomniałam powyżej – co do Par Młodych organizujących tam swoje wesele mogę być pewna.

Cegielnia Rzucewo – ślub i wesele Sandra&Bartosz

Tego ważnego dnia Sandry i Bartosza pogoda zdecydowanie dopisała, było jednak wietrznie. Wiem, że jest to bardzo uciążliwe dla Panien Młodych z uwagi na welon, jednak zawsze staram się wykorzystać takie warunki do stworzenia odmiennych zdjęć. Pochwalę się, że niektóre z naszych ujęć spodobały się nawet za oceanem i trafiły na profil instagramowy Jennifer Behr – projektantki z Nowego Jorku.

Dekoracje florystyczne Lidii to połączenie różu, kwiatów i pereł. Tworzyły one przepiękną scenerię w dniu ślubu oraz na poprawinach, które również fotografowałam dla Pary Młodej.

Fotograf: Nina Skwira

Miejsce: Cegielnia Rzucewo Zatoka Pucka

Suknia ślubna: Pronovias Opaska: Jennifer Behr Szpilki: Jimmy Choo

Dekoracje ślubne: Aveart

Zachęcam Was gorąco do obejrzenia całości reportażu Sandry i Bartosza!

Inna historia ślubna:

Zielona Brama Przywidz – Agata&Marcin